Multiform-Kraków

Salony drzwi i podłóg Multi-Form Kraków

Poznaj sieć salonów Multi-Form - zapraszamy do sklepów w Krakowie i innych miastach!

Firma Multi-Form to wiodący dystrybutor materiałów wykończenia wnętrz. Na rynku działamy od 1995 roku.

Sieć salonów obejmuje ponad 20 punktów
zlokalizowanych na terenie Polski i Słowacji.
Aż cztery z nich znajdują się w Krakowie, w bardzo dogodnych lokalizacjach.

Marka Multi-Form w Krakowie

Marka Multi-Form w Krakowie istnieje od ponad 10 lat. Pierwszy salon, zlokalizowany przy ulicy Fiszera 21, powstał w 2010 roku. Już w 2014 r. w mieście pojawił się drugi punkt sprzedaży przy ulicy Zakopiańskiej 56. Trzy lata później Klienci mogli cieszyć się z otwarcia trzeciego salonu przy Alei gen. Andersa.  

Jako firma stawiamy sobie za cel nieustanne odpowiadanie na potrzeby Klientów i ciągły rozwój, a kluczem do sukcesu są zaangażowani pracownicy. Przemawia za nami ponad 25 lat doświadczeń. W swoim portfolio posiadamy bardzo szeroki wachlarz artykułów wykończenia wnętrz, których uzupełnieniem są usługi montażowe. Zapewniamy bogaty i różnorodny wybór produktów, takich jak panele podłogowe, podłogi drewniane, a także drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne, które produkowane są przez znane i cenione marki.

Nasi pracownicy z uwagą śledzą aktualne trendy w aranżacji wykończenia wnętrz. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego z Klientów, odwiedzających nasze salony, każdy może liczyć na pomoc w doborze odpowiednich produktów i skorzystać z doświadczenia naszych ekspertów. Naszą wiedzą dzielimy się również na stronie multiform.pl, gdzie można znaleźć informacje o nowościach, aktualnych ofertach, a także przykładowe aranżacje. Nasi specjaliści udzielają tam także bardzo ważnych porad w zakresie  wyboru podłogi. Styl nowoczesny, vintage, a może skandynawski? Przekonaj się, co będzie odpowiednie dla Ciebie!

Odwiedź nas!


Jeśli więc cenisz sobie duży wybór asortymentu oraz kompleksową obsługę, zapraszamy do naszych salonów w Krakowie oraz innych miastach.

Po dokonaniu zakupu możesz umówić się także na wykonanie pomiarów oraz montaż. Współpracujemy bowiem ze sprawdzonymi fachowcami, którzy sprawią, że mieszkanie będzie prezentowało się świetnie.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów Multi-Form!