Multiform-Kraków

Multi-Form Kraków Andersa

Zapraszamy do salonu drzwi i podłóg

os. Dywizjonu 303
(przy Al. gen. Andersa 32C)
31-874 Kraków

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 18:00
Sobota: 10:00 – 14:30
Niedziela: nieczynne

Multi-Form Kraków Andersa - komfort zakupów i profesjonalne doradztwo

Salon Multi-Form przy Al. gen. Andersa 32C działa blisko od 4 lat i bez wątpienia jest jednym z większych punktów sprzedaży sieci Multi-Form w Krakowie. Zespół sprzedażowy umiejętnie i w sposób indywidualny podchodzi do każdego Klienta, oczywiście zwracając dużą uwagę na wyobrażenia konsumentów o własnych czterech kątach. Dzięki temu odwiedzając salon, możesz spodziewać się przyjaznej atmosfery, która z pewnością pozytywnie wpłynie na proces dokonywania zakupów oraz poszukiwanie wymarzonych drzwi i podłóg.

Jeśli zależy Ci na dużym wyborze, ciekawej stylistyce oraz nowoczesnych rozwiązaniach, koniecznie odwiedź ten salon – gwarantujemy, że pracownicy zadbają o fachowe doradztwo w kwestiach remontu. Przede wszystkim, dużą uwagę przywiązujemy do tego, aby pracownicy mieli jak największą wiedzę o oferowanym asortymencie. Dlatego też regularnie uczestniczą oni w szkoleniach produktowych, dzięki którym, między innymi, poznają aktualne trendy.

Zdobyte na przestrzeni lat zaufanie Klientów opiera się przede wszystkim na oferowaniu wysokiej jakości produktów, które są dostępne w salonie. Bez wątpienia znajdziesz tu godne uwagi artykuły cenionych producentów, a także produkty nowych polskich marek. Ponieważ ekspozycja zajmuje przestrzeń 210m2, będziesz miał w czym wybierać. Chcemy dostarczać kompleksowe usługi, dlatego zapewniamy również dodatkowe usługi, takie jak montaż. Jeżeli masz jakieś pytania, jeden z naszych konsultantów z pewnością posłuży radą, zapraszamy również do korzystania z naszego formularza kontaktowego.

Odkryj drzwi i podłogi, które odmienią wnętrze Twojego domu!

Kraków Andersa

Niezależnie od rodzaju wnętrza - stylowe produkty czekają w Multi-Form!

Projektowanie wymarzonej przestrzeni nie jest łatwą sprawą. Przede wszystkim wymaga przemyślenia wielu aspektów: budżetu, stylu, a także potrzeb Twoich i całej rodziny. Salon Multi-Form przy Al.  gen. Andersa 32C to ekspozycja blisko 600 wzorów podłóg oraz 70 sztuk drzwi, wybranych z ofert czołowych producentów.

Poszukaj aktualnych promocji w zakładce Aktualności lub inspiracji na  stronie multiform.pl, gdzie czekają na Ciebie artykuły pisane przez naszych specjalistów!

Nowoczesne rozwiązania, które warto poznać

Podłogi drewniane, laminowane, a może panele winylowe? Drzwi szklane, czy przesuwne? Aby cieszyć się przez długi czas wybraną podłogą oraz drzwiami, warto dokładnie poznać nowoczesne rozwiązania, oferowane przez producentów. Skorzystaj z naszej pomocy, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Czekamy na Ciebie w salonie Multi-Form przy Al. gen. Andersa 32C!

Kraków Andersa
Kraków Andersa
Kraków Andersa

W naszej ofercie: