Multiform-Kraków

Multi-Form Kraków Zakopiańska

Zapraszamy do salonu drzwi i podłóg

ul. Zakopiańska 56
30-418 Kraków

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 19:00
Sobota: 10:00 – 15:00
Niedziela: nieczynne

Skorzystaj z fachowej pomocy w salonie Multi-Form Zakopiańska

Salon Multi-Form Zakopiańska to 170m2 ekspozycji. Bez wątpienia Klienci znajdą bardzo duży wybór innowacyjnych rozwiązań w zakresie drzwi wewnętrznych, zewnętrznych oraz paneli podłogowych laminowanych i winylowych. Ponieważ pracujący tam zespół od ponad 7 lat dostarcza fachowych porad, a dzięki regularnie organizowanym szkoleniom produktowym świetnie zna się na aktualnych trendach w urządzaniu wnętrz.

Fachowe doradztwo oraz pomoc w dobrze produktów to bez wątpienia atut tego salonu. Niewątpliwie urządzanie nowego mieszkania lub domu, zwłaszcza w przypadku dużego wyboru produktów, wymaga namysłu oraz dokładnego przemyślenia potrzeb. Dlatego nasi eksperci zawsze chętnie przedstawią Ci możliwości, które sprawdzą się w różnego rodzaju wnętrzach. W związku z tym, że współpracujemy z wieloma zaufanymi i renomowanymi, jak i wschodzącymi markami na polskim rynku, oferujemy asortyment w bardzo różnorodnym stylu.

Możesz także skorzystać z dodatkowych usług, takich jak montaż drzwi oraz podłóg. Korzystne ceny oraz kompetentni pracownicy, którzy przed wykonaniem pracy mogą dokładnie wymierzyć pokój i ustalić rozmiar drzwi, a także ilość potrzebnych paneli, z pewnością będą dużą pomocą dla wielu osób. Jeżeli planujesz remont, odwiedź salon Multi-Form przy ulicy Zakopiańskiej 56. Zapraszamy!

Jak urządzisz swoje wymarzone mieszkanie? Z naszą pomocą!

Kraków Zakopiańska

Wysokiej jakości podłogi i drzwi zaufanych producentów

Niezależnie od tego, czy cenisz sobie minimalizm, czy uwielbiasz eklektyczny styl, podłogi i drzwi to najważniejszy element wystroju wnętrza, dzięki któremu nabierze ono charakteru.

Znajdź inspirację na naszej stronie multiform.pl i skorzystaj z doświadczenia naszych sprzedawców, aby poznać najlepsze rozwiązania, które z pewnością będą miały duży wpływ na Twój wybór.

Śledź aktualne oferty, a satysfakcja z zakupów będzie jeszcze większa!

Poznaj najciekawsze produkty polskich marek!

Abyś był w pełni zadowolony ze swojego wyboru, przede wszystkim oferta producenta musi odpowiadać Twoim potrzebom. Podłogi drewniane, a może szeroki wybór paneli? Tańsze lub droższe drzwi wewnętrzne? Pamiętaj, że w naszym salonie znajdziesz również wiele akcesoriów, które będą niezbędne podczas remontu. Z pewnością nie będziesz zawiedziony, ponieważ możesz liczyć na pomoc zespołu Multi-Form!

Kraków Zakopiańska
Kraków Zakopiańska
Kraków Zakopiańska

W naszej ofercie: