Multiform-Kraków

w ofercie dostępne DRZWI:

piktogram
piktogram

wewnętrzne

piktogram
piktogram

Zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne do domu i mieszkania

Aktualnie stoisz przed wyborem drzwi? Uchylimy Ci rąbka tajemnicy – świat drzwi nie ma przed nami tajemnic. Obszerne ekspozycje, szeroki wybór skrzydeł, ościeżnic, mocne konstrukcje, stylowe wykończenia, a przede wszystkim profesjonalne doradztwo – to wszystko czeka na Ciebie w salonach Multi-Form Kraków! Jeżeli poszukujesz drzwi wewnętrznych lub zewnętrznych, skorzystaj z naszej oferty. Od lat bowiem nasza marka należy do wiodących dostawców materiałów wykończenia wnętrz, wyróżniając się szeroką ofertą cenionych producentów.

King Square drzwi

Wyjątkowe ekspozycje

Drzwi, zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne to jeden z ważniejszych elementów wykończenia mieszkania oraz domu. To one bowiem nadają charakteru pomieszczeniom, wpływając na wystrój wnętrza. Warto zatem dokładnie przemyśleć decyzję i przede wszystkim zobaczyć modele renomowanych producentów na obszernej ekspozycji. Jeśli zależy Ci na dużym wyborze wysokiej jakości produktów oraz profesjonalnej obsłudze, która przekaże Ci ekspercką wiedzę – zapraszamy do naszych salonów.

Inspiracje znajdziesz na naszej stronie, a wszystkie aktualne promocje w zakładce Aktualności.

Doradzimy w kwestii parametrów technicznych

Wygląd drzwi zewnętrznych i wewnętrznych jest oczywiście ważnym czynnikiem, który ma duży wpływ na Twój ostateczny wybór. Warto jednak dokładnie poznać parametry techniczne różnych modeli. Ochrona przed warunkami atmosferycznymi, włamaniem, hałasem – to wszystko kwestie, które będą miały największy wpływ na ostateczny poziom zadowolenia. Odwiedzając nasze krakowskie salony, z pewnością uzyskasz odpowiedzi na wszystkie pytania, dotyczące konkretnych specyfikacji.

drzwi

Dodatkowa usługa - montaż na terenie Krakowa i okolic

Decydując się na zakup w salonach Multi-Form, możesz również skorzystać z naszej usługi montażu drzwi oraz transportu towaru na terenie Krakowa i okolicy. Współpracujemy z fachowcami, którzy nie tylko zamontują produkt, ale także wcześniej przeprowadzą bardzo dokładne pomiary. O szczegóły usługi dopytaj naszych pracowników!

Ciekawy, jakie marki są dostępne w naszych salonach w Krakowie?

Od lat dystrybuujemy produkty renomowanych marek oraz firm, które dopiero startują na rynku. Wspólnym mianownikiem jest dla nas zawsze wysoka jakość, która sprawia, że produkty będą prezentować się świetnie przez wiele lat. Sprawdź dostępność modeli na salonach Multi-Form w Krakowie zlokalizowanych przy ul. Fiszera 21, ul. Zakopiańskiej 56,  przy Al. gen. Andersa 32C lub napisz do nas!