Multiform-Kraków

w ofercie podłóg dostępne:

piktogram
panele laminowane
piktogram
panele winylowe
piktogram wodoodporne
odporne na wilgoć
piktogram
drewniane
piktogram
listwy podłogowe
piktogram
podkłady

Podłogi pasujące do Twojego wnętrza? Pomożemy Ci je wybrać!

Urządzając lub remontując swój dom z pewnością zastanawiasz się, jaki wybór produktów wykończenia wnętrz będzie dla Ciebie najlepszy. Śledzisz trendy, szukasz inspiracji, czytasz o parametrach technicznych. Na jakie kwestie zwrócić uwagę? Czy wybrać panele laminowane, winylowe, a może deski drewniane? Aby rozwiać te wątpliwości, zapraszamy do naszych salonów w Krakowie. Nasi eksperci chętnie rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości i z pewnością pomogą wybrać odpowiedni produkt.

podłogi

bardzo szeroki asortyment

W naszych salonach dostępne są wysokiej jakości podłogi renomowanych producentów. Z pewnością znajdziesz tu  panele wodoodporne, winylowe laminowane oraz drewniane. Zadbaliśmy także o różnorodność cen, aby każdy mógł znaleźć produkt w preferowanym budżecie.

Styl nowoczesny, vintage, a może glamour? Zdecyduj, która podłoga najlepiej sprawdzi się w Twoim wymarzonym pomieszczeniu. Nowości, inspiracji oraz ofert specjalnych szukaj w zakładce Aktualności!

produkty wysokiej jakości

Przede wszystkim kiedy już zdecydujesz, czy w Twoim domu pojawią się podłogi zgodne z najnowszymi trendami, czy może w bardziej klasycznej wersji, koniecznie porozmawiaj z naszymi specjalistami. Udzielą Ci oni informacji nie tylko o odpowiednich parametrach technicznych, ale także akcesoriach, które będą potrzebne do wykończenia pokoju. Listwy dylatacyjne i przypodłogowe, odpowiednie podkłady – wszystkie te rozwiązania sprawią, że montaż będzie wyjątkowo łatwy, a efektami będziesz cieszyć się przez długi czas!
podłogi

Skorzystaj z dodatkowej usługi montażu na terenie Krakowa i okolic

Salony Multi-Form oferują również usługę montażu w Krakowie i okolicach, a także transport zakupionych towarów. Wybierz dogodny termin i czekaj na fachowców, którzy zamontują wybraną przez Ciebie podłogę – począwszy od wyrównania podłogi, aż po listwy dylatacyjne! Wszystkie informacje o usłudze uzyskasz w naszych salonach. Zapraszamy do naszych salonów w czterech dogodnych lokalizacjach!

Szukasz wysokiej jakości podłóg?
U nas znajdziesz produkty cenionych producentów!