Multiform-Kraków

Pstryk! Drzwi dostępne w mig!

Potrzebujesz drzwi „na już”? Pstryk! Załatwione! Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę modeli drzwi zewnętrznych i wewnętrznych dostępnych w 10 dni. Nie czekaj na dostawę tygodniami lub miesiącami i ciesz się nowym wyglądem Twojego wnętrza szybciej!
1_baner_1491x412

Uznane marki

W ofercie drzwi dostępnych od ręki znajdziesz modele renomowanych producentów drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Najwyższa jakość materiałów, stylowe wzornictwo i nieprzeciętna estetyka to tylko niektóre cechy drzwi z naszej oferty. 
W katalogu drzwi dostępnych od ręki znajdziesz produkty marek:

  • Erkado
  • DRE
  • Porta
  • Wikęd
  • MF-Drzwi
  • Vivento

Nie zwlekaj i ciesz się pięknymi drzwiami bez długiego oczekiwania! Pełną listę drzwi objętych akcją oraz ich dane techniczne znajdziesz w katalogu.


Drzwi zewnętrzne 

Jeśli chcesz wymienić swoje drzwi zewnętrzne, w naszej ofercie drzwi dostępnych od ręki znajdziesz modele o dobrych parametrach technicznych i użytkowych, które zachwycają niebanalną estetyką. Wybierz swój ulubiony model i ciesz się szybką i sprawną dostawą!  


Drzwi wewnętrzne

Odśwież swoją domową aranżację dzięki nowym drzwiom wewnętrznym i sprawdź szeroki wybór markowych skrzydeł w wielu dostępnych wzorach, kolorach i stylach. Lubisz klasyczne rozwiązania, a może wolisz nowoczesne wzornictwo? Niezależnie od preferowanego stylu, w naszej ofercie znajdziesz drzwi dopasowane do Twoich potrzeb!   

Wśród modeli znajdziesz popularne drzwi Magnolia, które są dostępne w trzech uniwersalnych kolorach: Biały Premium, Dąb Greko, Orzech Greko. Dzięki temu z łatwością dopasujesz je do swojej podłogi i odmienisz charakter swojego wnętrza. Ciekawą propozycją są też drzwi ukryte DRE Sara Eco 2, które można dowolnie wykończyć. 

Nie zwlekaj i ciesz się pięknymi drzwiami bez długiego oczekiwania! Pełną listę drzwi objętych akcją oraz ich dane techniczne znajdziesz w katalogu.

Zachęcamy także do zapoznania się z katalogami drzwi dostępnych od ręki producentów DRE oraz Porta.