Multiform-Kraków

Nowości wśród paneli laminowanych Finfloor

Panele laminowane Finfloor to doskonała alternatywa dla podłogi drewnianej. Powstają z połączenia wyszukanego designu oraz wysokiej jakości surowców. Finfloor oferuje szeroką gamę estetyki opartej na wielu formatach, wzorach i teksturach, które świetnie oddają piękno podłogi drewnianej i jednocześnie mają wszystkie zalety podłogi laminowanej, w tym wysoką odporność na zarysowania oraz wilgoć. Warto dodać, że panele laminowane Finfloor z powodzeniem odnajdą się w każdym aranżacyjnym stylu.

Dotychczasowe kolekcje przeszły metamorfozę – pojawiły się w nich nowe dekory, o podwyższonych parametrach i korzystnych właściwościach. Producent zdecydował także o wprowadzeniu zupełnie nowej kolekcji XL. Aktualnie podłogi Finfloor to 32 wyjątkowe dekory, z których 25 to nowinki w ofercie pod względem wzorów, kolorów oraz parametrów, natomiast pozostałe 7 nie zmieniło swojego wyglądu, ale zyskało odświeżone i ulepszone właściwości.

Nowa kolekcja XL

Panele z kolekcji XL odznaczają się nieprzeciętną długością i szerokością. Montaż laminatów o takich rozmiarach w Twoim wnętrzu sprawi, że granice pomiędzy deskami staną się mniej dostrzegalne, podłoga bardziej jednolita, a tym samym pomieszczenie wyda się znacznie przestronniejsze. Na kolekcję składają się 4 dekory – niezależnie, na który się zdecydujesz, stworzysz efekt naturalnej, drewnianej podłogi, która nada wnętrzu ciepła i przytulności.

Jodełka w kolekcji SUPREME

Ta wyjątkowa kolekcja jest odpowiedzią na różne potrzeby, oczekiwania i style wnętrzarskie. Wymiary paneli nie są standardowe – ich szerokość wynosi 24 cm.  Na SUPREME składa się 6 dekorów, z których 3 przedstawiają wzór jodły francuskiej (jeden to nowość!). Jeśli chcesz, by Twoje wnętrze prezentowało się z elegancją i klasą, sięgnij po dekory z tej kolekcji. 

Kolekcja STYLE

To stylowa odpowiedź na szczególne potrzeby w aranżacji wnętrz. Oferuje panele o wyjątkowo smukłym formacie – ich szerokość wynosi zaledwie 132 mm – i najwyższej klasie ścieralności AC6, co czyni panele bardzo odporne na zarysowania. Kolekcja składa się z 2 unikatowych dekorów, których barwa oscyluje na granicy chłodnej i ciepłej. Do wyboru masz jasny Dąb Breno (to nowość!) i ciemny Dąb Classic Merbau.   

Kolekcja EVOLVE

To kolekcja paneli standardowego formatu, które świetnie nadają się do wnętrz o różnym metrażu. 9 dekorów wiernie odwzorowuje naturalny charakter drewna dębowego, w szerokim spektrum odcieni – od jasnego do całkiem ciemnego. 1 dekor oddaje surowość podłogi z mikrocementu.   

Kolekcja ORIGINAL

Kolekcję tworzy 10 dekorów o standardowym formacie, wśród których znajdziesz jasne i ciemne odcienie dębowej deski, z których każdy odznacza się inną temperaturą koloru.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak wyglądają poszczególne dekory? Odwiedź stronę www.finfloor.pl albo któryś z krakowskich salonów Multi-Form. Serdecznie zapraszamy!