Multiform-Kraków

Multi-Form Kraków King Square

Zapraszamy do salonu drzwi i podłóg

Galeria King Square
ul. Powstańców Wielkopolskich 18A
30-707 Kraków

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 18:00
Sobota: 10:00 – 15:00
Niedziela: nieczynne

Doświadczony zespół w nowym salonie Multi-Form King Square

Salon Multi-Form King Square przy ulicy Powstańców Wielkopolskich 18A ze względu na to, że jest stosunkowo nowym salonem – otwarcie sklepu odbyło się bowiem w październiku 2020 roku! Chociaż punkt jest nowy, bez wątpienia możesz liczyć na profesjonalną obsługę i pomoc doradców. Dbamy o to, aby nasi pracownicy podnosili swoje kwalifikacje, dlatego też często przechodzą oni szkolenia produktowe, aby jak najlepiej dopasować produkty do potrzeb Klientów. Asortyment na salonie rozszerzony został o wiele produktów firm, z którymi współpracujemy od lat. W ofercie znajdziesz wysokiej jakości podłogi oraz drzwi, a także wiele nowoczesnych rozwiązań, które z pewnością pomogą Ci stworzyć przytulny, wymarzony dom. 

Niewątpliwie na polskim rynku cieszymy się dużym zaufaniem konsumentów. Oprócz fachowego doradztwa i oferty produktowej, dbamy także o dodatkowe usługi, dlatego klienci, dokonujący zakupów, mogą zamówić również montaż drzwi oraz podłóg. Współpracujemy z kompetentnymi fachowcami, którzy przede wszystkim sumiennie wykonują powierzone im zadania. Profesjonalny i fachowy zespół montażystów to niewątpliwie silny atut naszej obsługi.

Nowocześnie, a może tradycyjnie? Pomożemy Ci urządzić Twój dom!

King Square

Podłogi i drzwi dla każdego? Z pewnością u nas znajdziesz idealne rozwiązania

Salon Multi-Form w centrum handlowym King Square to 200 m2 ekspozycji. Bezsprzecznie znajdziesz tu szeroki asortyment podłóg i drzwi, które dopasujesz do swojego wnętrza, jak i swojego stylu życia. Niezależnie od tego, czy zmagasz się z alergią, czy cenisz sobie ciszę, nasz zespół z pewnością pomoże Ci wybrać odpowiednie produkty!

A jeśli dopiero szukasz inspiracji, niewątpliwie znajdziesz coś na stronie www.multiform.pl.

Ze względu na częste akcje promocyjne, zachęcamy do śledzenia zakładki Aktualności.

Inspiracje dla Twojego wnętrza

Styl klasyczny, loftowy, glamour, a może skandynawski? Niezależnie od Twojej wizji, z pewnością pomożemy Ci ją zrealizować. Szeroki wybór wysokiej jakości podłóg oraz odpowiednio dobrane drzwi odmienią każde wnętrze, niezależnie od jego rozmiarów. Ze względu na to, że śledzimy trendy, doskonale wiemy, jak doradzić naszym Klientom. Dlatego odwiedź nasz salon przy ulicy Powstańców Wielkopolskich 18A i przekonaj się, co możemy wspólnie osiągnąć!

King Square
King Square drzwi
King Square

W naszej ofercie: