Multiform-Kraków

KRK-PNA_wpis_1500x323

10% rabatu na wybrane drzwi wewnętrzne PORTA z klamką za 1 zł!

Potrzebujesz nowych drzwi wewnętrznych? Zgarnij 10% rabatu na modele drzwi wewnętrznych PORTA Verte Home oraz Vector Premium – we wszystkich dostępnych wzorach i kolorach – wraz z klamką Trend KTN 500 z rozetką kwadrat Inox Infinity jedynie za 1 zł netto!

Do 30 czerwca 2023 r. bądź do wyczerpania zapasów w krakowskich salonach Multi-Form możesz kupić taniej naprawdę wyjątkowe skrzydła drzwiowe wraz ze stylową klamką za symboliczną kwotę.
Sprawdź, czym wyróżniają się modele objęte promocją! ⬇️

VECTOR PREMIUM

Kolekcja PORTA VECTOR PREMIUM to połączenie minimalistycznego designu z nowoczesnością i trwałością. Skrzydła bez przeszkleń zapewnią odpowiedni poziom intymności i izolacji, zwłaszcza wsypialni, łazience czy domowym biurze. Wytrzymała konstrukcja, w której wypełnienie stanowi „plaster miodu” lub płyta wiórowa wzmocniona wewnętrznym ramiakiem i całość obłożona odporną na uszkodzenia płytą HDF, to gwarancja trwałości drzwi PORTA VECTOR PREMIUM, które pozostaną z Tobą przez lata.

VERTE HOME

Kolekcja PORTA VERTE HOME to kilkadziesiąt modeli drzwi wewnętrznych w ponad dwudziestu odcieniach naturalnego drewna, szarości oraz bieli. W ofercie znajdziesz gładkie pełne skrzydła z widocznie zaznaczoną ramą, a także warianty z dyskretnym przeszkleniem, które delikatnie doświetlą wnętrze. Ramiakowa konstrukcja skrzydła, z wypełnieniem w postaci „plastra miodu” lub płyty wiórowej, zabezpieczona płytą HDF, to solidne rozwiązanie, dzięki któremu Twoje nowe drzwi będą ozdobą wnętrza przez długi czas.

Szczegóły znajdziesz w regulaminie promocji.